Osoby

Zajistíme pro Vás pojištění zdraví (úrazové pojištění), životní pojištění, cestovní pojištění, ale i třeba pojištění odpovědnosti 

Řekněte nám o Vašich potřebách a společně najdeme to nejvýhodnější pro Vás

Jaké pojištění potřebujete?

Úrazové pojištění

Úrazové pojištění je druh pojištění, který zahrnuje výplatu

Více informací

Životní pojištění

Pojištění pro případ pracovní neschopnosti, doby nezbytného léčení

Více informací

Cestovní pojištění

Kryje rizika spojená s náhlým onemocněním, úrazem, ztrátou

Více informací

Pojištění odpovědnosti

Pojištění odpovědnosti nás obecně chrání před škodami, které

Více informací

Na tuto otázku není jednoduchá odpověď. Ke každému klientovi přistupujeme individuální, protože každý klient má individuální potřeby a individuální životní situaci.

Proto doporučujeme domluvit si schůzku v naší kanceláři, kde vše v klidu společně probereme.

Můžete být sebevíc opatrní, ale občas se prostě stane, že omylem rozbijete zboží v obchodě nebo že vytopíte sousedy. 

Pojištění odpovědnosti ze života vám kryje záda nejen v případě, že rozbijete zboží v obchodě nebo zapomenete zatáhnout kohoutek, čímž vytopíte sousedy. Budete-li si to přát, pokryjeme i škody na věcech, které si pronajmete, a škody, které někomu jinému způsobíte na drobné elektronice.

Pojištění odpovědnosti za zvíře velmi oceníte, pokud máte mazlíčka. Víme, že ho milujete, i když provádí neplechy. Jestliže se ale váš miláček lekne a nechtěně někoho kousne nebo vběhne pod auto a způsobí nehodu, škody mohou být opravdu veliké. Věděli jste, že u nás neřešíme, jestli je mazlíčkem pes nebo třeba kůň?

Pojištění odpovědnosti z vlastnictví nemovitosti je u nás samozřejmostí, a proto je součástí samotného základu pojištění. Nezáleží nám na tom, jestli nemovitost vlastníte, nebo jen užíváte. Trubka v odtoku může prasknout a vytopit sousedy tak jako tak. A pokud máte více nemovitostí? Umíme je připojistit všechny.

Rozhodně je to všeobecně doporučováno.

Cestovní pojištění je neživotní pojištění, uzavírané mezi pojištěným a jím vybranou pojišťovnou před cestou  do zahraničí. Účelem tohoto pojištění je úhrada léčebných výloh v případě náhlého onemocnění nebo úrazu.

Primární účel cestovního pojištění je úhrada léčebných výloh v případě náhlého onemocnění nebo úrazu v zahraničí. K pojištění ale pojišťovny také nabízejí:

  • pojištění ztráty nebo odcizení zavazadel,
  • pojištění odpovědnosti za škodu,
  • pojištění trvalých následků úrazu,
  • pojištění smrti úrazem,
  • pojištění rizikových sportů,
  • pojištění cestování letadlem (zpoždění a zrušení letu nebo zpoždění zavazadel).

 

Nedílnou součástí cestovního pojištění je asistenční služba, která klientovi poradí, na jaké lékařské zařízení se v případě úrazu obrátit, a pomůže mu s komunikací v cizím jazyce. Číslo na ni klient najde na kartičce, kterou dostane k cestovnímu pojištění. 

 

Tato základní služba je vždy zdarma. Existuje i možnost připlacení za nadstandardní služby, které pomohou při vzniku tíživé situace v zahraničí.

Potřebujete pomoc?

Jsem makléřka, která Vám připraví pojištění na míru. Na trhu s pojištěním se pohybuji již od roku 2012 let, proto vám nabízím své zkušenosti

Spolupracující pojištovny